+90 276 606 0656   |   +90 544 369 45 58   |   usak@dorukkizyurdu.com   |   Facebook   |   FORM DOLDUR
Hakkımızda

Doruk Kız Öğrenci Yurdu Olarak Misyonumuz:

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak, Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, Evlerindeki güvenli ortamı yaratmak, Modern çalışma ekibimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmak en önemli prensibimizdir.

Doruk Kız Öğrenci Yurdu Olarak Vizyonumuz:

Yılların eğitim deneyimi ile mükemmeliyetçiliği hedefleyerek öğrencilerine güvenilir, yüksek kalite hizmet sunmak. Sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatına zemin hazırlamak. Paylaşmanın, hoşgörünün, yardımlaşmanın yani birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan oluşturabilmektir.
  Doruk kız öğrenci yurdumuz MEB’ na bağlı özel bir yurttur ve uşaktaki ikinci evinizdir.Burada evinizdeki kadar kendinizi rahat, güvenli ve sıcak bir ortamda hissedeceksiniz.
Binamızın konforu, temizliği ve bakımı itina ile yapılmaktadır. Odalarımız 1 , 3 ve 4  kişilik olup,ortapedik yatak,kişisel dolap,çalışma masası buzdolabı,ayakkabılık,banyo ve wc bulunmaktadır.Sabah kahvaltısı açık büfe akşam yemeği 5 çeşittir.
Yemekhanemiz bahçelidir.Öğrencilerimizin ayrıca kullanabileceği hobi mutfağı,spor salonu,kütüphane,çalışma salonu,dinlenme odası,veli görüşme odası mevcuttur.Yurdumuzda 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Çamaşırhanemizde çamaşır makinesi,çamaşır kurutma makinesi,ütü ve ütü masası hizmetinizdedir. Her gün yurdumuzun genel temizliği aksatılmadan sağlanmaktadır.​​ 24 Saat açık olan kameralarla,güvenli geçiş sistemi ile güvenliğimiz aksatılmadan sağlanmaktadır. Siz üniversite öğrencilerimizin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde kesintisiz ve en hızlı internet erişimi hizmetlerimiz arasında sunulmaktadır.
Yurdumuzun aydınlık ve güneş alan yerleşimi, modern ve temiz dekorasyonuyla birleştiğinden, sizler için son derece rahat, sağlıklı ve dekoratif bir ortam yaratılmıştır.Yurdumuz konum itibariyle kendinizi son derece rahat ve emniyetli hissedeceğiniz bir yerleşime sahiptir.Doruk Kız Öğrenci Yurdu, hem merkeze hem üniversiteye çok yakın bir mesafede olup, otobüs durağı yurdumuzun önündedir.   Otogar, hastane,alışveriş merkezleri yürüyüş mesafesinde çok yakın bir konumdadır.
Hemen zaman kaybetmeden üniversitenize en yakın yurda yerleşmek için tıklayın ve iletişim kurun!